Régi értékek új épületben.

Utolsó módosítás: 2020. március 09.

Gyönyörű, új építésű óvoda kapcsolódott be az óvodapedagógusok gyakorlati terephelyei közé.

A Pszichológia Intézet vezetése látogatást tett Eger legújabb építésű óvodájában, ahol az óvodapedagógusok, mentorok, a már megszokott magas színvonalú munkájukat, annak eredményeit szívesen megosztják óvodapedagógia szakos hallgatóinkkal. Az óvoda vezetői elmondták, hogy az ízléses óvodai épület biztonságos, és akadálymentesített, a XXI század igényeinek megfelelő, korszerű, jól felszerelt. Tágas, napfényes csoportszobák, öltözők, mosdók mellett gyönyörű jól felszerelt tornaterem és nagy udvar segíti a gyermekek intenzív mozgásfejlődését. Az emeleten található fejlesztőszoba ad helyet a külön fejlesztő tevékenységeken kívül a szülői fogadóóráknak, és a szülők számára szervezett rendszeres Szülők Klubja foglalkozásoknak is.
Köszönjük, hogy ez a valóban gyönyörű óvoda otthont ad hallgatóink gyakorlati munkája számára is.