Képzéseket tartottak oktatóink

Utolsó módosítás: 2020. február 14.

Oktatóink több különböző helyszínen is tartottak képzéseket az Egyetem hallgatóinak-oktatóinak.

2020.január 28-án Dr. Taskó Tünde és Dorner László interkulturális érzékenyítő tréninget tartott azon kollégák számára, akik külföldi hallgatókkal kerülnek napi kapcsolatba ügyintézések kapcsán. A jó hangulatú, interaktív tréningen a résztvevők betekintést kaphattak a kulturális különbségek eredetébe, a kulturális sokk fogalmába, és konkrét problémahelyzeteket is modelleztek. Dr. Taskó Tünde ugyancsak aktív szerepet vállalt Egyetemünk dolgozóinak mentális egészségfejlesztésében, az egész féléves autogén tréning órák ugyancsak jó hangulatban zajlottak.

2020.január 31-én és február 7-én a stresszkezelés módszertanában mélyedtek el az oktatók Dr. Mester Dolli vezetésével, aki a Williams Életkészségek Program hivatalos tréneri címét is megszerezte ezzel a tréninggel.