Két előadással szerepelt az Intézet az idei TDK-n

Utolsó módosítás: 2018. november 29.

Két előadó indult az idei TDK fordulón, akik egyúttal a Pedagógiai Kart is képviselték.

November 28-án megrendezésre került intézetünkben a Tudományos Diákköri Konferencia házi fordulója, melynek keretében két előadást hallgathattak meg az érdeklődők. Hegedűs Brigitta, harmadéves csecsemő- és kisgyermeknevelő szakos hallgató „A kompetens szülővé válás támogató tényezői a látássérült gyermeket nevelő szülők nézeteiben" címet viselő vizsgálatát mutatta be, Lékó Eszter, elsőéves csecsemő- és kisgyermeknevelő hallgató pedig a csecsemő- és kisgyermeknevelőkkel kapcsolatos sztereotípiákkal kapcsolatban prezentálta első eredményeit. Mindkét kutató témavezetője Raffai Gellért volt, aki időközben sajnos elköszönt az intézettől. Brigitta munkájában külső konzulensként Dr. Kolozsvári Csaba is szerepet vállalt, amit ezúton is köszönünk. A TDK Bíráló Bizottság elnöke Dr. Mező Ferenc Intézetvezető Egyetemi docens, a Bizottság tagjai továbbá Dr. Mester Dolli főiskolai docens, Faragó Boglárka tanársegéd, intézeti TDK felelős és Gubicska Edina hallgatói képviselő voltak.